Automaty na potraviny (balené)

Kompaktní řešení pro maximální rozšíření sortimentu na malém prostoru. Teplé nápoje, balené chlazené nápoje a potraviny v jednom prostoru. Možnost dalšího rozšíření o automat Snakky SL jako vhodný doplněk.
 
Prodejní automat na balené potraviny a další zboží se systémem energetického řízení - dosahující označení A++. Automat lze dodat ve 3 verzích: Melodia Classic - stand. chlazení, Melodia Top - zesílené chlazení, Melodia Ambient - bez chlazení
 
Rozšíření prodejního automatu Melodia
Vhodný doplněk automatu MELODIA k rozšíření kapacity prodejního prostoru s použitím pouze jednoho platebního místa.
 
Automat pro středně velké požadavky na kapacitu potravin a nápojů. Může fungovat samostatně nebo jako vhodný doplněk automatu OPERA. Spolehlivý pomocník zajišťující dostatečně bohatou nabídku.
 
Automat s maximální kapacitou pro prodej balených potravin a nápojů. Může fungovat samostatně nebo jako vhodný doplněk automatů řady CANTO, se kterými pak vytvoří designově sladěnou širokou nabídku nápojů do kelímku a balených potravin.
 
Automat dle typu umožňující výdej zboží pomocí výtahu s kevlarovou síťkou, lze zaměnit spirály posuvnými pásy, které zvyšují kapacitu automatů a u typu Samba Top je možný v určených zásuvkách i prodej chlazených potravin - bagety - sendviče. Společný design s automatem na teplé nápoje CANTO
 
Přístroj je vybaven výtahem Robovend.
 
Diskový prodejní automat na potraviny a další zboží se systémem energetického řízení - dosahující označení A+.