Kávovary Ho.Re.CaKávovary HO.RE.CA zahrnují automatické espresso kávovary na zrnkovou kávu i kávovary na kapsle. Jedná se o kvalitní automatické roboty na kávu, ve kterých připravíte velmi chutné espresso a další druhy kávy prakticky bez práce.

Nový profesionální automat s jednoduchou obsluhou nabízející v několika variantách dokonalou přípravu kvalitní kávy. Kapacita automatu až 200 porcí za hodinu. Jediným dotekem displeje se spustí příprava kvalitního nápoje.
 
Novinka na trhu kávovarů. Přístroj s dotykovou obrazovkou nabízí možnost přípravy kávy espresso i fresh-brew prostřednictvím jediné presovací/spařovací jednotky, což jej předurčuje pro všestranné použití – tj. jak snídaňový, tak i následný servis pro kavárnu.
 
Automatický kávovar vhodný pro samoobslužný servis s nabídkou jak zrnkové tak i instantní kávy, instantního mléka, čokolády a horké vody. Velmi vhodný pro hotelový snídaňový servis.
 
Automatický kávovar s dotykovým displejem vhodný pro samoobslužný servis s nabídkou jak zrnkové tak i instantní kávy, instantního mléka, čokolády a horké vody. Velmi vhodný pro hotelový snídaňový servis.
 
Nový design osvědčeného kávovaru KORO s prosvětlenými dotykovými tlačítky, kapacitním displejem a led světly zvýrazněnými konturami čelního panelu. Připravuje nápoje ze zrnkové kávy a instantního mléka.
 
Zvýšený zásobník zrnkové kávy s trojnásobnou kapacitou oproti standardnímu KORO PRIME navíc s dalším zásobníkem na instantní čokoládu výrazně rozšiřuje nabídku nápojů.
 
U tohoto modelu je zachována rozšířená nabídka nápojů stejně tak jako u KORO MAX PRIME tak, že vnitřní zásobník je použit na instantní čokoládu a míchané nápoje jsou připravovány z čerstvého mléka.
 
Příslušenství a doplňky k automatům KORO
 
Maximální rychlost přípravy instantních nápojů s obvykle vysokou kvalitou zařízení značky NECTA. Během 9 vteřin připraví 180 ml instantní kávu a za 11 vteřin bohatě napěněné cappuccino. Ideální pro kanceláře, jednací místnosti hotely a gastronomii.